"365 dni"- już wkrótce premiera filmu naładowanego erotyzmem | Kobiecy Wawer
Film Kultura

„365 dni”- już wkrótce premiera filmu naładowanego erotyzmem

Film „365 dni” na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej o tym samym tytule ma trafić do kin 7 lutego 2020 roku. Jest zapowiadany jako polska odpowiedź na serię o Christianie Greyu.

Jak widać po trailerze (możesz go obejrzeć poniżej) film jest przesycony erotyzmem. Zainteresowanie jego nadchodzącą premierą jest ogromne. We wszystkich sieciach kin jest już aktywna przedsprzedaż biletów na seanse w lutym.

Plakat filmu wzbudził kontrowersje i musiał zostać ocenzurowany.

„Nie sądziłam, że żyjąc w państwie w XXI w., państwie demokratycznym, podobno rozwiniętym, w Europie, gdzie mamy takie otwarte umysły, będziemy musieli cenzurować plakat, bo ludzie się burzą, widząc plakat.” – pisała na Instagramie Blanka Lipińska.

To nie kolejna polska komedia romantyczna, gatunek który w ostatnich latach zdominował polskie sale kinowe i jest różnie odbierany. To zmysłowa opowieść o pożądaniu i pragnieniach.

Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da ultimatum: 365 dni na…pokochanie go.

„365 dni” wyreżyserowali Barbara Białowąs oraz Tomasz Mandes. Wśród producentów filmu na podstawie Blanki Lipińskiej znalazł się Maciej Kawulski, twórca głośnych „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” i „Underdoga”.

W rolach głównych zobaczymy Annę Marię Sieklucką oraz Michela Morrone’a. W filmi zagrali także m. in. Magdalena Lamparska, Bronisław Wrocławski, Otar Saralidze, Mateusz Łasowski, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Przemysław Sadowski, Michał Mikołajczak, Natasza Urbańska, Agnieszka Warchulska, Natalia Janoszek oraz Mateusz Grydlika.

Fot. Next Film

(2) Comments

  1. Malena says:

    Przystojniak z tego Masimo ona trochę nie pasuje do niego.

  2. Kati says:

    Już nie mogę się doczekać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *